Spinel – Twój partner w produkcji form

Firma Spinel jest prężnie rozwijającą się narzędziownią, powstałą w 2014 roku. Na początku świadczyliśmy usługi w zakładzie Klienta, aktualnie – od 2016 roku posiadamy swój własny park maszynowy.

Specjalizujemy się w obsłudze form wtryskowych do tworzyw sztucznych. Świadczymy usługi z zakresu konstrukcji, modyfikacji, naprawy
i konserwacji narzędzi. Wykonujemy części zamienne na podstawie przedstawionego modelu i rysunków płaskich. Naszym priorytetem jest wyrób wysokiej jakości produktów pod indywidualne zamówienie klienta. Dlatego właśnie używamy tylko certyfikowanych materiałów, najwyższej jakości narzędzi oraz maszyn najlepszych światowych marek.

Wieloletnie doświadczenie załogi w branży narzędziowej, inżynierii produkcji oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych, pozwala nam na bardzo szybkie rozpoznanie oraz znalezienie rozwiązania dla większości zaistniałych problemów. Dokładamy wszelkich starań w celu przedstawienia najlepszych rozwiązań – od pomysłu do uruchomienia, przez projekt i wykonanie.

W konstrukcji form wtryskowych wykorzystujemy narzędzia komputerowego wspomagania – takie jak CAD/CAM, pionowe centra obróbcze oraz drążarki wgłębne i drutowe. Dzięki temu do minimum redukujemy czas potrzebny na wykonanie zlecenia, a co za tym idzie, także cenę, osiągając jednocześnie najwyższą jakość.